Oferta

Tunel rozsączający Graf o pojemności 300 litrów
Teravolt Sp. z o.o. - Tunel rozsączający Graf o pojemności 300 litrów

Cena

162,60 zł netto

200 zł brutto


   ZAMÓW   

Teravolt Sp. z o.o. - Logo Graf

Tunele Graf o pojemności 300 litrów służą do rozsączania ścieku oczyszczonego lub wody opadowej. System rozsączania składa się z jednego lub więcej tuneli oraz dwóch dekli. Tunele mogą być układane w jednej lub w kilku nitkach na jednym poziomie. Dzięki niskiej wadze pojedynczego elementu (11 kg) transport oraz montaż tuneli są bardzo proste. Tunele wytrzymują obciążenie ruchem kołowym, co pozwala na zagospodarowanie terenu znajdującego się nad nimi.


Teravolt Sp. z o.o. - Tunel Graf o pojemności 300 litrów

Zalety
 • Obciążenie ruchem kołowym
  Tunele wytrzymują obciążenie do 100 kN/m2, dzięki czemu możliwości zagospodarowania terenu znajdującego się nad nimi są bardzo szerokie.
 • Łatwy transport
  Tunele rozsączające zostały zaprojektowane tak, by można je łatwo układać jeden na drugim. Taki kształt tuneli daje możliwość przetransportowania ich do 40 sztuk na jednej palecie. Dzięki temu pozwala to znacząco obniżyć koszty transportu i przechowywania.
 • Łatwa instalacja
  Tunele rozsączające są układane w liniach i mogą być łatwo dopasowane do lokalnych warunków. Instalacja modułów jest prosta i szybka, a co więcej nie wymaga użycia ciężkiego sprzętu. Tunele są ze sobą łączone w linii, a każda z linii jest zamykana dwustronnie deklami.


Dane techniczne

Dane techniczne tunelu rozsączającego 300 litrów:

 •    Pojemność – 300 l
 •    Waga - 11 kg
 •    Wymiar (długość, szerokość, wysokość całkowita) – 1160 mm x 800 mm x 510 mm

   Powrót   Teravolt - Oczyszczalnie ścieków OMR
Teravolt - Oczyszczalnie ścieków OMR
Teravolt - Oczyszczalnie ścieków OMR


Oferujemy wynajem minikoparek oraz prace ziemne

W oparciu o posiadany sprzęt świadczymy również usługi w zakresie prac ziemnych, wynajmu minikoparek wraz z operatorem sprzętu. ZOBACZ

Teravolt - Prace ziemne minikoparkami