O firmie

Firma Teravolt Sp. z o. o. jest producentem i generalnym dystrybutorem przydomowych oczyszczalni ścieków OMR (tzw. pralek do ścieków) oraz szamb. Produkowane przez nas oczyszczalnie i szamba powstają na podstawie renomowanej marki MALWITZ, działającej na polskim rynku od 2008 roku.

Pomimo tego, że siedziba firmy Teravolt Sp. z o. o. mieści się we Wrocławiu to nasze główne biuro handlowe znajduje się w Wałbrzychu. Dodatkowo na terenie Polski posiadamy wiele oddziałów. Zapewniają one szybką realizację zamówień oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Na zainstalowane przez nas oczyszczalnie udzielamy 10 lat gwarancji, w tym są 2 lata gwarancji na osprzęt. Dlatego też oferowane przez nas oczyszczalnie ścieków oraz szamba cieszą się bardzo dużym powodzeniem na terenie całej Polski. Grono ich zadowolonych użytkowników ciągle wzrasta.

Kontakt do naszej firmy i przedstawicieli ZOBACZ


Teravolt sp. z o.o. - biologiczne oczyszczalnie ścieków

Pralki do ścieków marki OMR MALWITZ mają od wielu lat ugruntowana pozycję na Polskim rynku i wyznaczają kierunki rozwoju dla przydomowych oczyszczalni nie tylko w Polsce ale również w Europie. Podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich "POL-ECO SYSTEM" 2017, prezentowana tam oczyszczalnia OMR, dzięki swej innowacyjności, cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.


Teravolt sp. z o.o. - Targi "Pol-Eco System"

Teravolt sp. z o.o. - Targi "Pol-Eco System"

Targi "POL-ECO SYSTEM" 2017 r.

Teravolt sp. z o.o. - Targi "Pol-Eco System"

Targi "POL-ECO SYSTEM" 2017 r.

Przydomowe oczyszczalnie ścieków OMR marki MALWITZ posiadają wszelkie wymagane prawem dopuszczenia do ich użytkowania. Oczyszczalne OMR spełniają rygorystyczne unijne normy dotyczące zdrowia, bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska.Przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz szamba mogą być montowane dla odbiorców:

  • Indywidulanych
  • Instytucjonalnych

Przydomowe oczyszczalnie ścieków OMR są:

  • Bezawaryjne
  • Bezzapachowe
  • Bezobsługowe

Teravolt sp. z o.o. - Oczyszczalnie ścieków OMR
Montaż oczyszczalni w dowolnym terenie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i bezpośrednim kontaktem z naszą firmą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i z chęcią przygotujemy odpowiednią ofertę, doradzimy i odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ZOBACZ


Teravolt - Oczyszczalnie ścieków OMR
Teravolt - Oczyszczalnie ścieków OMR
Teravolt - Oczyszczalnie ścieków OMR


Oferujemy wynajem minikoparek oraz prace ziemne

W oparciu o posiadany sprzęt świadczymy również usługi w zakresie prac ziemnych, wynajmu minikoparek wraz z operatorem sprzętu. ZOBACZ

Teravolt - Prace ziemne minikoparkami